بزرگ مرد کوچوووولوی من

این نوشته رو میخوام برای دردونه ی گوگوووولی زندگیم بنویسم .حالا تو پست بعد میام راجع به خودمم میگم که اینروزا دارم چیکارا میکنم و همانند چی در چی موندم و غیرهههههه

پسرکوچولوی ناز و گل و دوست داشتنی من .نمیدونم چطوری یتونم ازت بگم و بنویسم فقط اینو میدونم که وقتی میگم تو همه ی زندگیمی اینو با تمام  وجودم حس میکنم .هیچی و هیچی تو این دنیا نمیتونه جای خاص تو رو برام تو قلبم بگیره و نگرفته .

میدونی با همه ی مشکلاتی که داشتم و داشتیم هیچ وقت و حتی یه لحظه از داشتن تو پشیمون نیستم و اگه زمان به عقب برمیگشت و از آینده صد در صد خبر داشتم بازم دلم میخواست تو دردونه مو داشته باشم.خوشحالم از اینکه این حس متفاوت دوست داشتنو به من دادی و خوشحالم از همه ی اصرارایی که  برای داشتن تو کردم.تو بهترین  هدیه ی خدا بودی برام و نمیدونم اصلا میتونم اون قدر که تو دلمه به زبون بیارم و از خدا برای این هدیه ش تشکر کنم یا نه.

فقط شرمنده تم.شرمنده از این که اون رویاها و ارزوهای رنگارنگی که برات داشتمو نتونستم تمام و کمال به عمل برسونم.شرمنده که  با این کوچولوییت این اتفاق برای زندگیمون افتاد و هر کاری کردم نتونستم نگه ش دارم.شرمنده که گاهی اوقت شاهد خیلی مشاجره ها بودی و کاش انقدر قدرت داشتم که جلوی اصوات ناخوشایندو بگیرم تا به گوشت نرسن.شرمنده به خاطر اینکه گریه های منو دیدی از حال رفتنامو دیدی مریض شدنامو دیدی.شرمنده تم به خاطر همه چی.به خاطر تقسیم شدن بین منو بابا علیت به خاطر این که کنار هم نتونستیم بمونیم و به خاطر همه ی اتفاقایی که پشت سر گذاشتیم و احتمالا پیش رو هم خواهیم داشت.

میدونم یه روز میشه که یه مرد گنده میشی.دلم ضعف میره برای دیدن لحظه لحظه ی بزرگ شدن تو .مراحل مختلف رشدت و زندگیت.برای اون روزی که ببینم شدی یه مرد مستقل.نمیدونی چقدر دلم میخواد یه مرد کامل بار بیای .یه انسان واقعی .یه ادمی که همه چیزو در نظر بگیره و عقل و درایتش همیشه پشتیبان زندگیش باشه.شاید این آرزوی همه ی مادراست شاید همه سعی کردن اینطور بشه و نشده اما امیدوارم خدا این قدرتو این عرضه رو بهم بده که من یکی موفق باشم و تو اونی بشی که باید باشی.نه برای من.فقط و فقط برای اینکه ببینم تو این دریای  زندگی خوب بلدی از پس موجای خروشانش بر بیای.از هر نظر .

میدونم با شرایطی که داریم باید خیلی مشکلاتو با هم پشت سر بذاریم .بدون که من تا نفس میکشم هستم و نمیذارم مشکلات حریف ما بشن. میدونم باید به زودی جوابگوی سوالات باشم جوابگوی کنجکاویهات جوابگوی  نوع زندگی که داریم  و خواهیم داشت.بدون که نمیخوام سرتو شیره بمالم. تو هر سنی که باشی و با توجه به شرایطتت بهت جواب راستو درستو میدم تا هیچ وقت توذهنت علامت سوالای گنده نمونه  و طوری با این کنجکاویهات جلو میریم که با شکل گرفتن شخصیتت  و رشد عقلی و فکریت جور باشه و درکش برات شوکه کننده یا خدای نکرده ازار دهنده نباشه.

نمیذارم مشکلات ما باعث بشه تو توی ذهنت جبهه گیری داشته باشی.نمیخوام هیچ وقت بین منو بابات قضاوت کنی.نمیخوام هیچ وقت یادت بره ما هر مشکلی داشتیم با خودمون داشتیم و جفتمون برای تو یکی هستیم. درسته بهتر بود منفعت تو به همه چی غالب میشد اما بازم شرمنده که نتونستم و نشد .دوست ندارم فکر کنی بابا علیت که انقدر دوسش داری کنارت نیست و این برات یه ضربه و یه کمبود بشه.دوست دارم همیشه این حسو داشته باشی که هم من هم بابا علی همیشه هستیم .نه برای هم  فقط برای تو و اصلا نباید فکر کنی چیزی از دست رفته فقط باید بدونی شرایطمون یه خورده با اکثریت فرق داره وشامل اقلیت شده .همین.

میدونم یه روز میشه که بخوای منو قضاوت کنی.اون روزی که اگه زنده باشم و تو بزرگ و بزرگتر بشی و باهام حرف بزنی و خودتو تو مقام قضاوت قرار بدی.من این حقو به تو میدم و بدون که هیچ وقت نمیگم زندگی خودم بودو یابه تو ربطی نداره .من این حقو میدم که اگه برای جفتمون تصمیمی گرفتم و درست نبوده یا دوست نداشتی، منو قضاوت کنی.اما امیدوارم و فقط از خدا میخوام این عقلو درایتو بهم بده که نشه یه روز که جواب منطقی برات نداشته باشم.این برام یه انگیزه ست .یه انگیزه ی خوب که تا جایی که عقلم میرسه منطقی رفتار کنم و میدونم این به نفع جفتمونه.

میدونی گوگوووولی کوچولوی من .از اینکه بشم عین این پیرزنای غرغرو و همش برات از مشکلات بگم یا شکایت کنم یا خودمو محق جلوه بدم یا هی برات دردو دل کنم و یه جوری حرف بزنم که انگار تو مقصری یا منتی سرت هست، متنفرم.من هر کاری برات میکنم خودم دلم میخواد و یه کوچولو هم به جبرانش فکر نمیکنم .دوست دارم اگه کاری میکنی برای خودتو زندگیت و موفقیتت بکنی .این منو بیشتر از هر چیزی  خوشحال میکنه .اما یه روزی وقتی بزرگ شدی وقتی شخصیتت کامل شکل گرفت وقتی مستقل شدی یا اصلا کلا همون وقتی که یه مرد کامل و بزرگ شدی خیلی دلم میخواد باشم و باشی و برات از خیلی چیزا بگم.شاید بشه گفت از خیلی خاطره ها .از خیلی چیزای خوبو بد از خیلی حسای خوبو و بد  که اتفاق افتاده و جزو رازام بوده و تو خبر نداشتی .اون موقع میدونم که انقدر عقل رس شدی که خوب میفهمی .اینا رو بهت میگم چون دوست دارم همه چیزو درباره ی من بدونی .همین و دیگه هیچی پشت این گفتنا از خاطرات و احساسات نگفته شده نیست .

کوچولوی خوردنی  من دیوونه ی کاراتم و حرفاتم که روز به روز بامزه تر میشه و داره منطق و استدلال کودکانه و فکر کردن توش وارد میشه .دیوونه لحظه لحظه ی با تو بودنم .دیوونه بازیها و گرداشا مونم .وای مرسی که همه ی این خوشی ها رو به من میدی .آخ که بزرگترین خوشحالی دنیا رو دارم وقتی میچلونمت و بوت میکنم و دیوونه ی اون خسته شدنا تم که میخوای فرار کنی و میگی بووووووو س نکن بووووسام تموم شد .همین مونده تو فسقلی بوووو*ساتو برام سهمیه بندی کنی .میدونم گاهی اوقات از همین الان مجبور میشم بهت سخت بگیرم و جدی برخورد کنم اما بدون که همه ی اینا به نفعته.دلم میخواد خوب تربیت بشی .میترسم از اون وقتایی که احساسات مادرانه م جلوی تربیت درستتو بگیره.آره پیش میاد که بگیره ولی سعی میکنم که اینطوری نشه و اگه میشه برای چیزای کوچولو باشه که خوب میشه ندید گرفت و حل میشه.

میمیرم وقتی دلخوری و نمیتونم کاری بکنم تا لوسو ننر نشی و رفتارای درستو یاد بگیری .دوست دارم قوی باشی  .یاد بگیری از خودت دفاع کنی .دوست دارم بلد باشی به خودت متکی باشی .ببخشید اینهمه تنهات میذارم تا سر کار برم و همیشه کنارت نیستم.این کارو میکنم تا وقتی عقلت به این چیزا رسید اعتماد به نفس داشته باشی.بفهمی که من دارم زندگیمونو میچرخونم و هر چی که هست مال خودته و یه کوچولو هم منت هیچکی رو سرت نیست و این بهت اعتماد به نفس بیشتری بده .دوست دارم بزرگتر که شدی یاد بگیری  برنامه ریزی کنی خودت فکر کنی تصمیم بگیری و  تلاش کنی و منم بهت کمک کنم تصمیمتو عملی کنی .دوست دارم یه مسوولیت هایی رو بهت بدم تا تمرین کنی و انجامشون بدی و خوشحال بشی از اینکه موفق شدی و اگه شکست خوردی بدونی که میشه دوباره شروع کرد و امتحان کرد و این برات تجربه بشه تا وقتی بزرگ شدی تو مشکلات بزرگ دستو پای خودتو گم نکنی و شکست خوردن نابودت نکنه و بلند شدنو بلد باشی.همین جمله ی معروف که دلم نمیخواد ماهی بهت بدم دوست دارم ماهیگیری رویاد بگیری.حالا یاد گرفتی و ماهی هم بهت دادم عیب نداره اقلا خیالم راحته .دلم میخواد نه تو سری بزنی و نه اجازه بدی خدای نکرده تو سری بخوری.باید انقدر قوی باشی که بتونی این مشکلاتو مهار کنی و کم نیاری.

دلم میخواد دل کوچولوی مهربونتو  همیشه پر از عشق و محبت و عاطفه و دوست داشتن کنم.دلم میخواد دوست داشتنو بلد باشی.از ته قلبت .نه ظاهری.دلم میخواد معنی دوست داشتنو حس کنی و احساساتت ظاهری نباشه .اینطوری میتونی از اون محبت و انرژی  که تو وجودت هست دنیا دنیا نثار اونایی کنی که دوستت دارن و لایق این محبتت هستن و در مقابل عشق و انرژی بگیری.

وای خدا میدونم یه روزی میشه از منم بزرگتر میشی .شاید مجبور بشم برای نگاه کردنت سرمو بالاتر بگیرم .ولی بدون همیشه همون کوچولویییی گوگووووولی من هستی و برام فرق نداره و منم همیشه همون ماما ملی تو هستم و بغلم برات امن ترینه و تا وقتی زنده هستم   یه گوش شنوا و یه قلب پر از دوست داشتن برات دارم .

گل ناز و دردونه و خوشبوی من .بدون اگه یه روزی ازدواج کردم به اولین چیزی که فکر میکنم تو هستی و امکان نداره اول از همه تو رو در نظر نگیرم.بدون حتی بهترین مرد روی زمینم باشه برام یه ذره ارزش نداره اگه بخواد یه نگاه چپ به تو بکنه .بدون که زندگی که توش تو یه کوچولو مشکل داشته باشی برام اصلا ارزش نداره و خیلی راحت میتونم از همه چیزش بگذرم .بدون که همه ی اینا فقط برای دل خودمه و ربطی به تو نداره که یه مثقال معذب باشی یا نگران زندگی من.زندگی بدون تو و بدون خوشبختی و خوشحالی تو برام زندگی نیست و بمیرم خیلی بهتره.تو هدیه خدا بودی و  اون بود که صلاح دونست ما تو رو داشته باشیم و من تو وجود خودم پرورشت دادم و دنیا آوردم .پس برای همین قدر این نعمتو میدونم  و تو رو از خودم جدا نمیدونم .خوشحالم که انقدر عقل تو کله م بود که وقتی داشتیم عقد میکردیم  به فکرم برسه کار از محکم کاری عیب نمیکنه و کاری کردم که اگه اتفاقی در آینده افتاد و من بچه ای داشتم اون بچه ازم جدا نشه و نشد.خوشحالم انقدر خوشبخت بودم که تو رو برای همیشه دارم نه تا یه سن خاص و قانونی .قول میدم قدر این خوشبختی رو بدونم.

پس بدون بازم بلدم محکم کاری کنم .بازم بلدم منافع تو رو در نظر بگیرم .در کل بگم که خیالت راحت و خفه شده بدون اون مردی رو که بخواد باعث بشه تو مشکلی داشته باشی.

وای خدا چقدر من امید و آرزو  و برنامه و خواسته و روش دارم برای تو فرشه گوگووووولی.میدونی به خاطر تو دوباره با دفترام  آشتی کردم هم برای تو مینویسم هم خودم تا تیکه های خوب و بد  زندگیمون فراموش نشه .بزرگ مرد کوچولوی دوست داشتنی من تا همیشه و تا آخرین نفسم دوستت دارم. اینم برات پرینت میگرم میذارم بین نوشته هام تا یه روزی شاید بخونی و بدونی که امروز یهو مامانت با اون مغز پر هیاهوش دلش خواست بشینه و برای تو اینجا بنویسه.

ببخشید دوستای گلم که مخاطبش این گوگووولی من بود و انقدرم زیاد نوشتم و خسته تون کردم اینم یه مدل تو خاکی زدن اینمدلیم بود دیگه منو که میشناسین یهو همچین خاموش روشن میشم.دلم برای همه تون تنگ شده حسابی  شرمنده که این مدت زیادی گرفتاربودم .

/ 72 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سحر(مامان کیمیا)

سلام ملودی جونم. خوبی/بهتری عزیزم ؟ من چند وقتی نبودم . گوشت خوب شده عزیزم.الهی 120 سال سایت بالا سر اردوان گوگولی باشه وخدا اون واست حفظ کنه. مطمئنا اردوان وقتی بزرگ شه قدر مامانی مثل تو رو میفهمهو درکت می کنه . همیشه شاد وپر انرزی باشی عزیز دلم.

نازنین

[گل]سلام عزیزم نامه شما بسیار زیبا بود . مادر یعنی همین .از خود گذشتگی الهی فرزندت باعث افتخارت بشه ارزوی یک مادر دیدن موفقیت جگر گوشه اش و سلامتی و شادابی فرزندش می باشد خداوند همه ی بچه ها رو حفظ کند

الیس در برره

وای فدای این پسرک جدی و مردونه . خانومی همسرت ناراحت نمیشه عکسشو گذاشتی ؟

الهام

آخی چه پسر ناز و گوگولی داری ملودی جون [ماچ][ماچ] توی این عکس به نظر میاد شبیه خودته؟ (از روی اون عکسی که قبل از این از خودت گذاشته بودی میگم) بووووس برای هر دو تون [گل]

هویج بانو

wow چه عجب كه ما بالاخره اين جيگر خان رو زيارت كرديم[خوشمزه] يه عالمه بچلونش از طرفه من[ماچ]

ماریا

چقدر قشنگ و روون و ساده می نویسی. چقدر خوب احساسات مادرانه ات نگرانیهات و آرزوهات رو توصیف کردی. برات کلی آرزوهای خوب مبکنم با تمام قلبم.

سمی

ملودی خیلی خوبه که تو این همه انگیزه داری ! خدا رو شکر که گوگولی نازت بزرگترین انگیزه اته پس همیشه تو اوج غم و اندوه به این انگیزه ی الهی فکر کن و نیرو بگیر این برای ما منتهای آرزوست ! شاد باشی همیشه در کنار مرد کوچولوی خودت ! [ماچ]

پرنیان مامان مانی

سلام عزیزم اول از همه ماشالا به این گل پسر جیگر خوردنی که عکسشو این گوشه گذاشتی چقدر جدی و مردونه داره به دوربین نگاه میکنه نگاهش مثل ادم بزرگاس انگار کلی حرف داره نگاهش قربونش بشم معلومه که بهترین انگیزه زندگیه و خوش به حالش که همچین مادر توانایی داره. مواظ بخودت باش عزیزم و از طرف من این قند عسل رو بچلووووووووووووون[ماچ]

north

برا اینکه شماره کامنتا از عدد زشت و بی نا. مو. سی 69 در بیاد اینو گذاشتم [نیشخند]

سارینا

سلام چرا اینقدر زود اتفاقای زندگیت رخ داد. هنوز همه ی پست هاتو نخوندم میام میخونم[گل]