مسافر ما

 سلااام به  همه ی دوستای خوب و با محبتمقلب . میدونم قرار بود در باره ی مامان بابا گفتن دو تا گوگوولیهامون بنویسم . اما خوب از اونجایی که من تازگی خوش قول !!! شدم اومدم یه چیز دیگه بنویسم  .

در راستای نزدیک شدن به پایان سال و شروع سال جدید میخوام یه خبری رو بهتون بگم . امسال با همه ی خوبی ها و بدیهاش برای ما یه سال خاص تری هم بود از اون جهت که ما تو این سال یه مسافر هم داریم . البته ما که دعوتش نکرده بودیم!!! اما خودش راه افتاده تا بیاد خونه مون !!!!!

این مسافر قراره تو سال آینده و از نیمه ی اردیبهشت به بعد بیاد خونه مون  و قراره با اومدنش و به امید خدا سلامت اومدنش  ما رو خوشحالتر کنه . فکر کنم دیگه معلوم شد این مسافر کوچولو کیه . بلهههه یه مسافر کوچولوهه که فعلا تو دل منه ولی  قراره دو ماه دیگه  بیاد و جاشو تو دل یا همون قلب  همه مون باز کنه . همون حکایت کودک درون من از اون لحاظنیشخند  

الان میدونم خیلی هاتون علاوه بر اینکه همیشه به من محبت دارین و میدونم خیلی خوشحال شدین ، میخواین لنگه کفش هم به طرفم پرتاب کنین که ملودییییی چرا زودتر نگفتی که کودک یا همون نی نی گوگوولی درون داری. الان میگی؟ تازه باید بگم شخص بنده !!!! شدیییدا شرمنده ی دوستای گلی که بهم گفتن و منم تکذیب کردم تو کامنتا میباشم .

این که تا حالا نگفتم برای این نبود که منظوری داشتم یا میخواستم پنهانکاری کنم یا هیچ چیز دیگه ای . برای این بود که  همونطور که گفتم ما اصلاااااا  کارت دعوت براش نفرستاده بودیم و  منتظرش نبودیم .به عبارتی بصورت کاملا ناخواسته بود . علاوه بر این به دلایلی که حالا توضیحش طولانی میشه اصلا نمیدونستیم مشکلی داره یا نداره و همش نگران سلامتیش بودیم و استرس های خاص داشتیم .

آزمایشا و نمونه برداریها و سونو ها و غیره تو مراحل مختلف نشون داد که مشکلی نبوده و نیست اما بازم دلیل نمیشه که ما و مخصوصا من نگران نباشیم و هنوزم امیدوارم که نتیجه ی همه ازمایشا درست بوده باشه . البته اونطور که نشون میده از نظر ظاهری و اون چیزایی که میشه بررسی کرد ، مشکلی نداره و امیدوارم ایراد دیگه ای  هم نداشته باشه  . برای همین نگفتم و الان میگم . چند تا از بچه ها از اول میدونستن و چند تایی هم همین اواخر. ولی منظور من فرق گذاشتن بین دوستای گلم نبوده و نیست و باور کنین بیشتر به خاطر استرسی بود که برای سلامتیش داشتم  . علاوه بر این توضیح اینکه چرا استرس دارم و چرا ممکنه مشکل داشته ،طولانی بود و همچین خوشحال کننده هم نبود .همین جا هم باید از همه ی دوستایی که همراهم بودن که بهم امید دادن که احوالپرسم بودن که برام دعا کردن و برای همه ی خوبیهاشون ازشون تشکر کنم . یکی یکی اسم نمیبرم چون میترسم اون طوری که باید و شاید نتونم تک تک حق همه ی خوبیهاتونو ادا کنم . اما بدونین خیلی خیلی ازتون ممنونم . بینهایتتتتت

اینم اضافه کنم که این مسافر کوچولوهه  یه آقا مسافر کوچولوهه که بسیار  زیاد ثابت کرده پر روییش  به ننه ش رفته !!!! چون انواع و اقسام بلا ها رو از سر گذرونده   و به روی مبارکش  نیاورده ماشالا . منم درسته ملاحظه کردم  ولی اصلا لی لی به لالاش نذاشتم و هر کاری دلم خواسته از بیرون رفتن و اینور اونور رفتن و  مسافرت رفتن و خم و راست شدن و بشین پاشو کردن و اوائل بدو بدو ، کردم . حالا اینا رو بذارین کنار اون دعوایی که با علی داشتم (البته اون موقع هنوز نمیدونستم ) و اون نواز×ش های روحیییی !!!که فامیل شوهرون نثار بنده  کردن و مشکلاتی که غریبه ها پیش اوردن و ... خلاصه بگذریم  . همه رو خدا رو شکر از سر گذرونده .به قول نجما جون از اون تو داره بهت زبون درازی میکنه میگه من هستم و سالمم !!!!

فقط بسیار زیاد تنبله و هر از گاهی یه لطفی میکنه یه تکونی میخوره و  اصلا عین اردوان نیست که فوتبال بازی میکرد در درون من !!!!فکر کنم بیشتر به ورز×ش های ف ×کری مثل من چ و مار پ  له علاقه منده !!!!(شطرنج دیگه خیلی زیادیش میکنه اونوقت زیاد میره تو فکر ماهی یه بارم تکون نمیخوره !!!). خلاصه که فعلا داره در درون خودشو میسازه تا بیاد بیرون و بشه نی نی گوگووولی بیرون .

خودمم نمیدونم چطوری میتونم بگم که هم ناشکری نباشه هم اینکه گفته باشم دلم نمیخواست به این زودی و تو این برحه از زمان حداقل . میگم ناشکری نمیکنم اما خوب یه چیزی رو که آدم انتظارشو نداشته باشه و اصلا تو فکرش نباشه و تازه مخالف هم باشه ، و اتفاق بیفته معلومه که قیافه ی آدم ذوق کنون نمیشه . تازه علاوه بر این بازم همون بحث سلامتیش بود که من  انقدر نگران بودم نمیدونستم چیکار کنم . نه آدمی بودم که با توجه به احساساتی بودنم بتونم به راحتی تصمیم بگیرم بگم نمیخوام و نه آدمی بودم بتونم  بیخیال باشم بگم هر چی شد که شد  و نه آدمی بودم که به مسائل دیگه فکر نکنم .کلا بین چند راهی بدی بودم .مسعود هم بهم گفت من مجبورت نمیکنم نگه داری و هر کاری بگی همون کارو میکنیم اما بدون که  خوشحالم و واقعا هم خوشحال بود  و  هست و این حس خوشحالی و انرژی مثبتشو  از همون اول منتقل میکرد . برای همین باز برای من سخت تر بود هر تصمیمی .خلاصه که با مشورت با دکتر و برو بیا و با توجه به همه چی ، تصمیمون  بر این شد که باشه و هست و امیدوارم که سلامت هم باشه . یعنی شما نوشته های بنده رو از ماه رمضون به اونور همراه با یه نی نی درون در نظر بگیرین مژه 

تازه اون سورپرایزی که گفتم هم یه دونه لباس نی نی بود که مسعود گرفته بود تا مثلا بگه اونم هست و تو خوشحالی ما شریکه و مثل مائده و اردوان تو اون مناسبت کادو داره . دو تا گوگوولی ها هم کلی ذوق کردن و خوشحال شدن و الانم هر بار میرن لباسه رو بر میدارن نگاش میکنن یا باهاش بازی میکنن . تازه  اوردن به عمه سین جان هم نشون دادن . سین جان خداییش با بچه ها ابراز خوشحالی کرد و گفت خوشگله  مبارکه و این حرفا اما حاج خانوم جان فقط یه پشت چشم برای ما نازک کردن .  دیگه نمیدونم از این بود که بچه ها گفتن مسعود خریده بود ، یا کلا خوششون نیومد . اصلا شاید رنگ و مدلشو نپسندیدن !!!!

تازه  همین یه دونه رو هم داره و دیگه هیچی نداره یعنی اگه زودتر بیاد باید ل×خت باشه !!!!  بارانه جون  به من پیشنهاد داد که با بچه ها بریم خرید و اونا انتخاب کنن تا بیشتر دوست داشته باشن و کلاخوشحال باشن از اینکه براش لباس و وسایل میگیرن و علاوه بر اون قبل از اومدن تو لباسا تصورش کنن . برای همین قراره بعداز عید اینکارو بکنیم و الان تو این شلوغی اصلا وقتشو نداریم . بابا و مامان هم از یه ماه پیش منو شرمنده کردن طبق معمول و گفتن هر چند تا نی نی باشه از نظر اونا سی ×× سمونی داره و فقط  برای بچه ی اول نیست  و پولشو دادن تا خودمون بخریم . منم  تا الان فقط یه تخت سفارش دادم که رو زمین نمونه !!!البته تخت هم به سلیقه ی مائده بود .

حالا از این حرفا بگذریم . فکر نکنین اینو نوشتم میرم دنبال کارم میگم خوب من برم !!! تازه میخوام بنویسم . میشه من اینهمه مدت ننویسم  اونوقت این همه حرفو علاوه بر یه نی نی در درون خودم نگه دارم ؟ آخه مگه درون من چقدر جا داره خواهر؟؟؟!!!!

 میخوام از عکس العملای مختلف بنویسم وقتی معلوم شد مسافر کوچولو یی در راهه .

اول از همه  مامی !!!!یا همون ننه ش !!!! چیه خوب اول از همه باید عکس العمل خودمو بنویسم و به عبارتی یه سوزن به خودم بزنم بعد یه جوالدوز به دیگران‌ یا نه !!!!  خوب شما یه خونه رو تصور کنین که دو نفر توش باشن یکی من یکی هم مسعود . برای اینکه  تو این مدت منو خوب شناخته که خدا نکنه بخوام ننه من غریبم بازی در بیارم خونه رو خالی کرده بود بچه ها رو برده بود خونه ی مامان اینا تا منو تنها گیر بیاره بتونه این خبرو بهم بگه .چون جواب ازمایشه رو خودش گرفته بود و تلفنی به من گفت  هیچی نبود حق با تو بود  .  برای همین فکر میکردم که خبری نیست و  به محض شنیدن اینکه  خبری هست ، شوک شده بودم .یعنی منو آدم حساب نکن یه چیزی در حد مجسمه های  وسط میدون بودم به حالت سکون در اومده بودم !!!! کلا مخم هنگ کرده بود که درست میشنوم یا مسعود داره با من شوخی میکنه .

البته ملودی که من باشم این حالت سکونش زیاد طول نمیکشه و اصولا قسمت زدن به صحرای کربلای من خیلی بیشتر از قسمت سکوت و سکونم کار میکنه !!!! چون  سریع خودمو رسوندم به ص ح ×رای کربلا !!!! اول از صحت و سقم خبر مطمئن شدم بعد شروع کردم گیر دادن  به مسعود  و کلا مقصر تر از اون پیدا نکرده بودم تو این قضیه !!!! که همش تقصیر تو بوووووددددددد( شما گلایه طور بخون !!!!) بعدشم شروع کردم که حالا من چیکار کنمممم؟؟؟؟ با این اوصاف و خلاصه محشریییی بود . البته نه از نوع داد بیدادا . دیگه من تار صوتی مو همه جا پاره نمیکنم که خواهر جان اونم برای حاج آقا جون . از نوع غصه خوردن و تعجب کردن  و من چه خاکی تو سرم بریزم و ...... خلاصه برو تا آخر . اشک هم که دیگه جای خود داشت.

 بعد هم باباش که   قبل از من میدونست و این خبر مهمو  مخفی کرده بود تا منو تنها گیر بیاره بهم بگه   با ملایمت و ایجاد آرامش هم  گفت  تا  یهو سکته نزنم !!!!  وقتی  دید من مجسمه شدم  با حرفای شیرین و خوشگل و دلداری و شکر خدا و ابراز خوشحالی و کلا  تمام قد !!!!! سعی در آروم کردن من و ابراز خوشحالیش میکرد  و تا همین الان هم منو شرمنده ی  همه ی مهربونی هاش و حمایت ها و خوشحالی هاش و دعاهاش  در حق نی نی کرده .با اینکه خودش هم نگران بوده و هست اما همیشه بهم امیدواری داد و تو تمام مدت همه جوره همراهم بود که من همزمان هم خدا رو هزاران بار شکر میکنم و هم هزاران بار از مسعود ممنونم .یعنی این ابراز خوشحالی و ذوق زده گی تا حدیه که گاهی اوقات باعث میشه من اون روی حسودم کار کنه. بگم مثل اینکه منم اینجا آدم هستما . اگه  از حسودی دق کنم  بمیرم تو مقصری !!!! هر چند مسعود جلوی بچه ها از خودش ذوق زدگی نشون نمیده . بیتفاوت هم نیست که بگه برام مهم نیست . معمولیه . اما وقتی من و نی نی رو تنها گیر میاره  همه ی هیجانات و خوشحالیشو نشون میده .

بعد هم خواهر برادر نی نی که  وقتی  شنیدن خوشحال شدن . این خبر و مسعود بهشون گفت و از همون موقع تا الان جفتشون خوشحالن و ذوق دیدنشو دارن . البته اگه بعدا به دلیل  ونگگگگ ونگگگ هاش و اینکه یکی دیگه هم غیر از خودشون مورد توجه من و مسعود هست ، پشیمون نشن که چرا منتظرش بودننیشخند. تازگی ها هم یکی از سرگرمی هاشون این شده که هر وقت دور هم هستیم و سعید هم هست  به قول مائده که عمو سعید قلب نی نی رو برامون پیدا میکنین، عمو سعید باید قلب نی نی رو براشون پیدا کنه تا با گوشی صداشو گوش بدن . البته این بازی پیدا کردن قلب !!!و گوش دادن علاوه بر مائده اردوان و ضحی ، مورد علاقه ی مسعود و دوتا خاله ها و دایی  هم هست و همه ی بچه ها و بزرگا با هم سرگرم میشن .

بعد هم دکتر که وقتی شنید منو شدییییدا امیدوار کرد !!!از اون جهت که  بدون مقدمه گفت وقتش نبود اشتباه کردی . منم که  چیزی نمونده بود گریه کنم گفتم اینو که خودم هم میدونستم مرسی از امیدواری دادنتون . ولی دکتر به قول خودش یه مشاوره تلفنی مجانی!!! به من داد و منو یه عالمه متقاعد کرد و این دفعه واقعا امیدوار که باید سعی کنی از این شرایط پیش اومده بهترین موقعیتو بسازی  و این  حرفها !!!!

بعد از همه مهمترررر ، مادر بزرگ نی نی که حاج خانوم جان باشن . شما اون شوکی که گفتم من شوک بودمو تصور کن ،بعد ضربدر ده کن میشه حاج خانوم !!!  حالا بماندددد که چه نکات ظریفی رو بهش اشاره کردن و منم طبق معمول گریه میکردم و جهت لال نموندن یه نکاتی رو با گریه گفتم .که بینشون  درباره ی نی نی هه هم گفتم که ایشالا  نمونه تا خیالشون راحت بشه خنثی . از اون موقع تا الان بارها نکات ظریفی رو بهم اشاره کردن مبنی بر محکم شدن جا پا !!! که انگار من لب صخره وایستاده بودم زیر پام هم دره بود الان دیگه یه پل زدن برام  تمام میل گرد و بتووووون که نیفتم تو دره !!!! به مسعود  هم گفتن که حالا ملودی خانوم شدن مرغ تخم طلا !!!! باید مراقبشون باشیم و.... غیره!!! اونم چون مسعود از عدم داشتن استرس و مراعات حال منو کردن گفته بود .ولی با تمام این حرفا از حق نگذریم همیشه  احوالپرسی کردن در کنار نکات و هر بار تلفنی حرف میزنیم یا منو میبینن از حال و روز نی نی هم میپرسن . یه بارم که بعد ولیمه  ی جان حالم بد بود و با حاج خانوم بودم و کارم به بیمارستان کشید و  صدای قلب  جنینو که دکتر توضیح میداد طبیعیه و خوبه ، شنیدن . یهووو مهربون شدن و برای اولین بار یه دست نوازشی به سر من کشیدن. اما خوب حاج خانوم جان هستن دیگه نمیتونن که رو بدن به عروس جماعت و نکته نگن تا دو روز دیگه با این جا پای محکم !!!!! روشو زیاد کنه .

بعد عمه  های نی نی .  عمه وسطی که وقتی فهمید  تهران بود و اومد خونه مون و هم تبریک گفت هم منو ب×غ ل کرد بو××س کرد و هم  دستشو گذاشت رو ش کم من و براش دعا خوند و خلاصه خیلی برخورد خوبی کرد و خیلی خوشحالم کرد . الانم همیشه با هم حرف میزنیم احوالپرسی میکنه و ابراز احساسات.  عمه کوچیکه که همون سین جان باشه هم اصلا به روی مبارک نیاورد . اما بعدا که مهربونتر شد و الانا دیگه همیشه سوال میکنه و  حال هر دوتامونو با هم میپرسه البته میگم دختر خاله نیست اما بازم  محبت داره و هر وقت هم با مسعود حرف میزنه بازم حال ما رو هم میپرسه .  و اما عمه بزرگه که تا الان اگه شما شنیده باشین این به روی من آورده و یه کلمه گفته ، منم شنیدم . اصلا یه کلمه سوال نکرده این بالشه زیر لباست یا بچه !!!!!! دختراشم که خوب نگاه به دست ننه کن و این صوبتا !!!!

بعد هم برادر شوهر که همون اول زنگ زد به من تبریک گفت و دعا میکنم سلامت باشه و خلاصه محبت داشت . ی جان هم که وقتی فهمیده بود و تا همین الان چپ و راست از عموش شیرینی میخواد . یعنی بار اول که شیرینی میخواست وقتی بود که ما اصلا مطمئن نبودیم این جن ی×ن قلبش تشکیل میشه و ضر بان داره یا نه . مسعود هم بهش گفت  هنوز معلوم نیست . اونم بیخیاللل گفت من برای بودنش شیرینی میخوام و اخرشم شیرینی شو گرفت و تا الانم به بهانه های مختلف هی از ما شیرینی میخواد و ابراز خوشحالی میکنه . دو تا برادراش هم همینطور البته اونا که کوچیک ترن ولی بازم ابراز خوشحالی کردن . اما جاری جون جان که به خواهر شوهر بزرگه ش رفته !!!تا همین الان که بنده در خدمت شما هستم یه کلمه هم نگفته اون بالشه یا بچه !!!!

 بقیه فامیلا هم که شرمنده کردن و تبریک گفتن مخصوصا این سری که مشهد بودیم و نی نی هه معلوم بود . اما  مامانی اینا که واقعا نمیدونستم چطوری میتونم بگم و برام یه معضل بود . بالاخره هم مائده خودش به مامانی خبر داد و خدا میدونه چقدر مامانی و پدر بزرگ مائده و خاله ش و دایی هاش و زن دایی هاش ما رو شرمنده کردن . با زنگ زدنای تک تک و تبریک گفتن و دعا کردن .من که طبق معمول همینطور اشک میریختم وقتی مامانی و پدر بزرگ مائده زنگ زدن با من و مسعود حرف زدن و تبریک گفتن . این سری هم که مشهد بودیم انقدر به من محبت کردن و ابراز خوشحالی که شدییییدا شرمنده شون بودم .  تازه مامانی  به مائده اردوان هم قول دادن که داداشتون که اومد من میام خونه تون ببینمش  .منم امیدوارم که حتما اینکارو بکنن و  همه مونو با اومدنشون و قدم های پر از مهربونی و برکتشون  ذوق زده و خوشحال کنن .

بعد هم عمو جان اینا که اونم نمیدونستم چطوری بهشون بگم . البته آرزو که حسابش جداست و دیگه ما دو تا آب هم میخوریم  به هم خبر میدیم ولی نگفته بود به عمو جان اینا چون من گفته بودم فعلا نگو . بعد که اردوان فهمید ، هنوز دو سوت نشده و در اولین باری که رفت خونه ی عمو جان اینا خبر داد که مامانش یه نی نی تو دلش داره . البته این خبرو به باباش هم گفته بود . عمو جان و زن عمو جون که طبق معمول شرمنده م کردن با تبریکشون به من و مسعود و یه بار که خونه ی مامان اینا بودیم ، اومدن و برام گل هم اوردن منم طبق معمول  اشکم سرازیییر بود . علی هم که با اس ام اس های کوبنده ش یه حالی از من گرفت و یه سخنرانی طولانیییی برای من کرد  که درسته دلم به درد اومد ولی جوابشو ندادم و الانم دیگه به حرفاش فکر نمیکنم .

حالا دیگه ول کن نیستما الانه که در مورد همه ی قبیله مون بنویسم !!!

خودم هم خوبم خدا رو شکر . غیر از کمر دردم و مشکل مثا ن ه م و ف شار خون کمم و سه چهار تا ایراد اشکال دیگه !!!اما خوب سعی  خودمو میکنم که خوب باشم و به چیزای خوب فکر کنم و به درد و مرضا !!! اهمیت ندم . اشتهام هم خوبه تا حدی که سعی میکنم پر خوری نکنم و به حد لزوم برسونم به بدن . تمرینای ورزشی تنف سی  مو هم انجام میدم . برای پیاده روی زیاد وقتشو ندارم و ایضا حوصله شو ولی رو ترد × می ل و با سرعت کم میرم . خوابم هم بد جوره یعنی وقتایی که باید استراحت کنم نمیتونم و معمولا شب خواب آروم و کاملی ندارم اما امان از صبح که حسرت یه دقیقه بیشتر خوابیدنو دارم  و برام مشکل ترین کار اینه که دل بکنم از رختخواب . تو شرکت هم وسط روز یه ساعتی درو میبندم رو مبل دراز میکشم و یه استراحتی میکنم .

احتمالا بعد از عید هم بصورت مرتب نمیام شرکت البته یه سری کارا مونده که مجبورم تمومش کنم و بعدش دیگه نمیام . قراره یکی از  همکارا  کار منو هم انجام بده به شرطی که ایمیلا با خودم باشه تلفنایی که مربوط به منه با خودم باشه و همچنین قرارداد ها و اونا رو از خونه انجام بدم . نمیدونم میتونم یا نه  ولی سعی خودمو میکنم که بتونم اگه دیدم واقعا نمیشه چاره ای  نیست جز کم آوردن !!!! و گفتن که یه سال یکی دیگه رو بیارین تا من دوباره خودم بیام .

گاهی اوقات شدیدا کم میارم و میرم تو مود فکر و خیال . همش فکر میکنم مسئولیت خیلی بزرگی دارم و سخت . این که بتونم از عهده ی همه ی مسئولیت های سه تا بچه بصورت کامل و اونطوری که دوست دارم بر بیام . اینکه طوری باشم  که باید باشم و اونطور رفتار یا عمل کنم  که شایسته و درسته .اینکه با انصاف باشم این که مساواتو رعایت کنم. اینکه به همه ی نیازهای زندگی عاطفشیون برسم . این که  روز و روزگار شاد و آرومی رو براشون بسازم . اینکه همه ی اون چیزایی که باید یاد بگیرنو یادشون بدم . خودم که همه ی تلاش خودمو میکنم اما در کنارش از خدا هم همیشه میخوام بهم قدرت بده توانایی بیشتر بده  و تو یه جمله کمرمو خم نکنه و مثل همیشه دستمو بگیره و نذاره که  بیفتم یا بیراهه برم .قلب

/ 375 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یاس یاسی

سلام بازم براچندومین باربهت تبریک میگم البته اکه به دستت برسه[قلب][گل]

نشاط

سلام ملودی جونم.۲باره مامان شدنتو تبریک می گم عزیزم.امیدوارم نی نی گوگولیت با اومدنش شادی و خوشبختی بیشتری براتون بیاره.از مسافرت قم که تو جاده حالت بد شده بود و در جوار اون حاج اقایی که بودی حدس زدم یه خبرایی هست و منتظرشنیدنش بودم.ولی بعدش که خبری نبود گفتم من اشتباه فکر کردم.عزیزم خیلی مواظب خودت باش لطفا.اینم یه [ماچ] از طرف من برای نینی تو دلت.

یه مامان

سلام گلم مبارکه قدم نورسیده مبارک انشاء الله که زندگیت سراسر شادی و خوشی باشه همراه با آقا مسعود گل و سه تا جوجوی خوشگلت

نسترن

سلام . تبریک میگم . حتما سلامت و خوش قدم هستش. اسمش را چی می خواهید بگذارید؟ وای فکرش را بکن یه نی نی کوچولو تو خونه ای که همه عاشق بچه کوچولو هستند چه لذتی داره. بچه ها حتما خیلی خوشحال هستند. از طرف من ببوسشون . برای همگیتون آرزوی سلامتی دارم. فقط یک چیزی ، خوب دهن قرصی آفرین. من که به قول مامانم حرف تو دهنم نمی خیسه اونم ۷ ماه وااااااااااااااای.

مامان عاشق

سلام عزیزم مبارکت باشه وای نمیدونی چه ذوقی کردم ولی قول بد بازم بنویسیس نگی با سه تا گوگولی وقت نمیکنم بنویسم و از این حرفا سالم باشهید هر 5تاتون

مریم

بنده رسما ذوق مرگ شدم یه ماه و خورده ای بود کامپیوترم خراب بود الان به راه شده دوباره و اولین اقام بعد از چک کردن ایمیل هام باز کردن وبلاگ تو بود کلیییییییییییییییییی کیف کردم با این ÷ستت به سلامتی به دنیا بیاد انشاالله و خوشبخت باشه بی خیال حرفا و کنایه های که میشنوی ملودی جان. مهم سلامت بچته. اصلا خودتو ناراحت حرفای مادر شوهرت و علی نکن

فاطمه(من و همسرم و یه دنیا خوشبختی)

ملودی جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون من سیسنم ام مشکل داشت و ویلاگا رو درست نشون نمیداد الان با لب تابم اومدم دیدم ملودی ترکوندههههههههههههههههه.....بابا خوش خبر باشییییییییییییییییییییییییییییییییییی....تبریک میگم[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] یعنی من که اولش 60 بار چشمام رو مالیذم ببینم درست خوندم.....بابا چه طاقتی اوردیییییییییییییییییییییییییییییییییییی ال حالا..... به هر حال تبریک میگم شدیییییییییییییییید...ایشااله قدمش پر خیر و برکت یاشه و معلومه از حالا خیلی گوگوووووووووووووووووووولیه....... مخصوصا با اون منچ و مار پله اش[نیشخند]

فاطمه(من و همسرم و یه دنیا خوشبختی)

میگم من الان دارم در خاطراتم برمیگردم به رمان گدشته و یادم میاد که ای وایییییییییییی پس حاج خانوم اینو گفتو....اون کارو کرد و ....و ....و .....ملودی جون حامله بوده اون رمااااااااااااااااااان؟ یعنی ابعاد قضیه!!!!! تازه داره برام مشخص میشه یعنی شومااااااااااااااااااااا حامله بودی و این قدر تیر و ترکش میاومد سمتت؟ ای حاج خانووووووووووووووووم انصافتونووووووو شکرررررررررر من الان شوق دارم نمیونیییییییییییییییییییییییییییییییییییی که.......... ای خدااااا این ماه اردیبهشت بیاد این گوگولی بیاد بیرون......از حالا معلومه که از اون عسل های روزگاره...هنوز نیمده با این اوصافی که گفتی دا منو برده....[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

Banafsheh

vaaay mobarak Melody joonam, enshallah ghadamesh kheir basheh azizaaaam