سال نو

سلاااام به دوستای گل و مهربون و با محبت و دوست داشتنی من .قلب سال نود داره ساعت به ساعت میگذره و چیزی نمونده که تموم بشه و فردا سال نود و یک از راه میرسه .

با همه ی وجودم سال نو رو به همه ی شما دوستها ی گل و مهربون  و خواننده های گل و مهربون  وبلاگم تبریک میگمقلب . از ته ته دلم دعا میکنم و آرزو میکنم بدی های سال قبل تو همین سال بمونه و سال نو برای تک تکتون پر باشه از شادیها ، خوبیها ، سلامتی، برکت ، خوشبختی ، موفقیت ، دل خوش ، آرامش و همه ی  خوبیهای کائنات  .

امیدوارم امسال سال سرازیر شدن رحمت و برکت و لطفهای خداوند باشه به سوی تک تکتون . سال شفای همه ی بیمارها سال کم شدن و حل شدن همه ی مشکلات سال موفق شدن تو همه ی کارها .از خدا میخوام و بیاین همه با هم بخوایم که  تو این سال نو ایرانی و با شروع شدن بهار و نو شدن طبیعت ، برای همه ی ایرانی هایی که تو ایران و تو جای جای این کره ی خاکی هستن ، تمام درهایی که از رو ی حکمت بسته با همون رحمت بی انتهای خودش باز کنه .

نمیدونم چی بگم در مورد سال قبل . سال نود برای من  همزمان با اینکه بهترین روزها رو به  همراه داشت ، سخت ترین ها و نفس گیر ترین ها رو هم داشت . با این حال دوست داشتم این سالو . سال تلاش بود برام تلاش  تو زندگی جدیدی که کوچولو کوچولو شروع کرده بودم به ساختنش . تو خانواده ی جدیدی که شروع کرده بودیم بنیان هاشو گذاشتن .خوشحالم که وقتی همه رو کنار هم میذارم اون ساختن و اون تلاشو اون موفقیت هایی که بدست آوردم برام پررنگه و اصلا دوست ندارم پررنگی اونها رو با یاد آوری سختی ها کمرنگ کنم .حوشحالم که خانواده شدیم خوشحالم و شکر گذارم هزاران بار برای داشتن مسعود برای داشتن مائده برای داشتن اردوان برای بودن نی نی درون . برای داشتن همه ی آدمهای دوست داشتنی دور و برم .قدر میدونم و سعی میکنم بهترین باشم برای همه ی اونایی که منو دوست داشتن و دارن و صبور باشم و دعا گو برای همه ی اونایی که به هر دلیلی دل خوشی از من ندارن از غریبه و آشنا .

بگذریم . زیاد رو دور حرف زدن نیفتم . دوست داشتم پست آخر سالو  کمی مونده به تحویل سال بنویسم که امکانش نیست  . برای همین امروز نوشتم و بازم میگم سال نو مبارککککک . سر سفره ی هفت سین امکان دعا  یا بهتر بگم وقت دعا بصورت تک تک نیست ولی به نیت و برای همه ی دوستای گل دعا میکنم و سال عالی و بینظیری رو آرزو میکنم .

اندر احوالات ما هم که خدا رو شکر بدو بدوها تموم شد و امرز دیگه تعطیله . من هم سفره ی هفت سین به دست !!!! نمیدونم که قراره سال تحویل شمال  باشیم یا همین جا هستیم . برای همین بصورت اماده  و همه چی بسته شده منتظرم ببینم رفتنی هستیم یا  بعد از سال تحویل میریم .چون قراره این دفعه با پسر عموی مسعود و عمو و زن عموش همزمان حرکت کنیم  و بزنیم به جاده   .

 امیدوارم تعطیلات به همه تون خیلی خیلی خوش بگذره . بسیار واضح است که اینجانب بدون لپ تاپ یا همون کامی جون عزیزم پایم را از دروازه ی تهرونننن !!! بیرون نمیذارم . اما اینکه وقت کنم بیام  یا نه رو نمیدونم . همین الانم  پشت میز ناهار خوری نشستم  دستم اینجا به نوشتنه گوشم و گاهی اوقات چشمم !!! به سر و صدای دوتا گوگووولی که  یه ساعته دارن با مسعود چونه میزنن برای آوردن خیل عظیمی !!!! از اسباب بازی و پازل و لگو و عروسک و ماشین و بازی فکری و  تو یه کلمه کل محتویات اتاقهاشون !!!! مسعود هم چونه زنان هر بار چند تاشو برمیداره میذاره سر جاش باز دوباره اونا چونه زنان میگن چرا اینو بردین چرا اونو بردین و میرن میگیرن  میذارن وسط هال . خلاصه مسعود داره در مورد عدم لزوم اوردن چند تا وسیله ی تفریحی حرف میزنه گوگوولیها هم در مورد لزوم آوردن!!!!!

اگر شد که مینویسم اگر هم نه که خدا نگهدار همه تون تا بعد از تعطیلات . روز و روزگار عالی و خوش و بینظیری داشته باشین دوستای گلم . با اجازه نظرات رو هم میبندم چون  تبریک این سال تو به تک تک  شما دوستهای خوب و دوست داشتنی و گلم بود قلب

/ 0 نظر / 2 بازدید